Raktári csoportvezető (heti 40 óra)

  • Törökbálint, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Raktári csoportvezetőSzereti a raktározást, igényes a rendre és jól tud szervezni? Várjuk jelentkezését Törökbálinti játékraktárunkba!Főbb feladatok:
  • Raktár folyamatos működésének és kiszállításának támogatása.
  • A raktári folyamatok teljes körű, magas szintű elsajátítása, ismerete (Top raktárosi szinten)
  • Raktárosok munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Raktári rend betartása, betartatása
  • Termékek raktározásának megtervezése, felügyelete
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • Beérkező áruk átvételének előkészítése, lebonyolítása
  • Aktív részvétel a cég raktározási folyamataiban, a folyamatok felügyeletében, fejlesztési javaslatok előterjesztése raktározási vezetőnek
  • Az árumozgások (beérkezés, kitárolás, áttárolás stb.) pontos könyvelése vállalatirányítási rendszerben
  • Éves leltár előkészületben, leltározásban aktív részvétel
  • Munkabiztonsági és munkaegészségügyi előírások betartása és betartatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 2 év csoportvezetői vagy koordinátori tapasztalat
  • Kétműszakos, tervezhető munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő szervezési készség, munkafolyamatok átlátása,
  • Kimagasló adminisztrációs készség, precíz, rendezett dokumentáció iránti igény
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Terhelhetőség, nyomás alatt is jó teljesítés és koncentráció
  • Megoldáskereső, együttműködő hozzáállás
  • Excel felhasználó szintű ismeretek
  • Szezonális időszakban (November-következő év Január) esetleges túlóra, többlet munka vállalása
Előnyt jelent:
  • Targoncavezetői engedély
  • Import, illetve belföldi áruátvételi, érkeztetési gyakorlat
  • Retail hálózatot kiszolgáló raktárban megszerzett tapasztalat
  • Webáruház logisztikai tapasztalat
Amit ajánlunk:
  • Alapbért és műszakpótlékot +teljesítményprémiumot
  • Jelenléti bónuszt
  • A Mt.-ben meghatározott túlóra és műszakpótlékot
  • Munkavállalói élet és balesetbiztosítási programot
  • Munkavállalói ajánlási programot
  • Mentorált betanítási program a kezdetektől
  • -20% dolgozói kedvezményes vásárlás minden áruházunkban a próbaidő letelte után
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest XI. kerületéből Nándorfejérvári 23-25 sz. alatt található REGIO központ udvaráról, Törökbálint, Torbágy u.4.sz. Logisztikai Központba, a munkavégzés helyére és vissza.
  • Utazási hozzájárulást 30 Ft/km (saját gépjármű használatának esetében)
Állás adataiPozíció megnevezése Raktári csoportvezető
Munkavégzés helye Törökbálint
2045 Törökbálint, Torbágy utca 4.
Heti munkaidő 40 óra
Kategória raktár

Regio Játék