Járműipari Teszt Technikus

AVL

  • Zalaegerszeg, Zala
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.A zalaegerszegi tesztpálya egyedülálló, mivel a vezethetőségre és menetstabilitásra koncentráló hagyományos tesztpálya funkciók a jövő járműveire fókuszáló kutatás-fejlesztési infrastruktúra elemeivel együtt valósulnak meg az egymásra épülő, többszintű validációt lehetővé tevő rendszerben. A tesztpálya egyedisége, hogy nemcsak a hagyományos járműdinamikai tesztek elvégzésére nyújt lehetőséget, hanem az autonóm (önvezető) járművek, továbbá az elektromos járművek validációs vizsgálatait is lehetővé teszi.Zalaegerszegre, az AVL-ZalaZONE csapatának bővítéséhez keressük új munkatársunkat, az alábbi pozícióba:Járműipari Teszt TechnikusA munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, ZalaZONE tér 1.Your responsibilities:
  • A tesztpályára érkező személyautók és haszongépjárművek különböző részegységein technikusi/autószerelési munkák elvégzése
  • Futóműállítás, gumicsere, kerékszerelés, lengéscsillapító beállítás, mérlegelés, fékerőmérés, járműdiagnosztika, alkatrészcserék a tesztjárműveken
  • A tesztautókat mérő mérőrendszerek, illetve egyéb teszteszközök kezelése, esetenként konfigurálása
  • Személyes kapcsolattartás a tesztelést végző, többnyire nemzetközi ügyfelekkel
  • Tesztpálya járműparkjának karbantartása
  • Egyéb technikus feladatok
Your profile:
  • Legalább középfokú, műszaki iskolai végzettség
  • Autószerelőként vagy egyéb járműszerelési területen szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban az ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartáshoz
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és alkalmazásai: Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • Gyakorlatias, megbízható és proaktív hozzáállás
A pályázat során előnyt jelent:
  • Ügyfelekkel való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Autóvillamossági, járműdiagnosztikai ismeretek
  • Haszongépjárművek ismerete
We offer:
  • Normál munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás
  • Munkába járás költségtérítése (30Ft/km)
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok
Interested? Please apply.About AVLAVL is one of the world’s leading mobility technology companies for development, simulation and testing in the automotive industry, and beyond. We provide concepts, solutions and methodologies in fields like vehicle development and integration, e-mobility, automated and connected mobility (ADAS/AD), and software for a greener, safer, better world of mobility.Find out more:You are interested in a job at AVL but you are not sure how to apply or want to know what happens after you send your application?AVL is not just about cars. It's about changing the future. Together.Location:Zalaegerszeg, HUCompany: AVL-ZalaZONE Kft.Job Function: Mechanical EngineeringContract Type: PermanentPosting Date: Mar 3, 2024Job ID: 36037About AVLAVL is one of the world’s leading mobility technology companies for development, simulation and testing in the automotive industry, and beyond. We provide concepts, solutions and methodologies in fields like vehicle development and integration, e-mobility, automated and connected mobility (ADAS/AD), and software for a greener, safer, better world of mobility.Find out more:

AVL