Könyvelő

WATERGATE Kft.

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • 400.000-450.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Cégek teljes körű könyvelése, ügyintézése
  • Bérszámfejtés, munkaügyi ügyintézés
  • Bevallások elkészítése és benyújtása a hatóságok felé
  • Egyéb kapcsolódó feladatok (statisztikák, egyeztetések stb.)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2 éves releváns, könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízható munkavégzés, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office programok magabiztos használata
  • Versenyképes, szakmai gyakorlattól függő fizetés, nettó 400.000 – 450.000 Ft
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern, igényes irodai környezet
  • Stabil munkahely

Profession