Elektronikai műszerész

Veolia

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • A Veolia Energia Magyarország Zrt. területén erőművi kazánok tüzelésvezérlő berendezéseinek, és azok segédberendezéseinek, turbinák és generátorok, valamint egyéb közös erőművi rendszerek villamos berendezéseinek karbantartása, javítása.
  • Reteszadók, jelzésadók dokumentált nyomatása, ellenőrzése. Hibajelző berendezések karbantartása, javítása. Az erőmű berendezésein lévő helyi és távadott nyomásmérések, hőmérsékletmérések, mennyiségmérések, szintmérések karbantartása, javítása, kalibrálása
  • Hibás mérőköri elemek / regisztrálók, tápegységek, készülékek stb. / műhelyben történő javítása, távadók ellenőrző kalibrálása.
  • Folyamatirányító számítógépek bemenetéig a mérések és jelzések ellenőrzése, javítása.
  • Fenti berendezések üzemzavara esetén részt vesz a gyors hibaelhárításban.
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések karbantartásának, külön megbízás esetén - felújításának irányítása
  • A hibanaplók és hibanyilvántartások előírásoknak megfelelő vezetése
Munkarend:Általános munkarend, napi 8 óra munkavégzés.Munkavégzés helyszíne:Debreceni Erőmű
  • Középfokú szakirányú végzettség – elektronikai műszerész/ elektronikai technikus
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó vezetői képesség és motiváló személyiség
  • Képes szembenézni új helyzetekkel és kihívásokkal
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakban
  • 4,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Szükséges szakmai továbbképzések biztosítása
  • Munkába járási támogatása
  • MetLife biztosítási csomag
  • Munkaruha biztosítása
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség

Profession