Szakács

Gyarutca Etterem Kft.

  • Budaörs, Pest
  • 380.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
A Don Pepe budaörsi éttermébe keresünk szakképzett kollégát - szállást tudunk biztosítani.
Szakács:
  • Bérezés megegyezés szerint
  • a feladatok: ételek elkészítése, tálalása egy jól felszerelt konyhán, kézilányok és mosogatók segítségével
  • természetesen bejelentéssel és személyzeti étkezéssel, kávéval
Szakmai tapasztalatbejelentés teljes
kezdő bér

Profession

Hasonló állások

  • Szakács

    Auchan

    Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavál…
    • 1 napja
  • Sushi szakács

    Ospite Kft.

    • Budapest XI. ker
    • 200.000 Ft/hó
    XI. kerületi éttermünkbe sushi szakács munkatársat keresünk, azonnali belépéssel, hosszú távra. Amit elvárunk: sushi készítésben jártasság, tapasztalat meghatározott feladatok…
    • 3 napja
  • Szakács

    Virtu Etterem Kft.

    Konyhai csapatunkat szeretnénk bővíteni szakács kollégával a Virtu éttermünkben a MOL Campus 28-ik emeletén. Heti négy nap (szerdától-szombatig) munkavégzésbe egy műszakos munkaren…
    • 6 napja