Medical Advisor

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Budapest
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Elvárt képességek orvos gyógyszerész medical advisor tárgyalóképes angolSzükséges nyelvtudás angolRövid leírásInnovatív gyógyszeripari partnerünk részére keresünk diabetológia terápiás területreMedical Advisorpozícióba új munkatársat!Főbb feladatok
  • A kijelölt terápiás terület és termékek alapos ismerete,
  • Előadások tartása szakembereknek országos szinten,
  • Kapcsolattartás társosztályokkal,
  • Munkatársak oktatása,
  • A vállalati és hatósági szabályozásoknak való megfelelőség biztosítása
Munkakör betöltésének feltételei
  • Orvos/gyógyszerész végzettség,
  • Releváns tapasztalat medical területen,
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
Pályázás során előnyt jelent
  • Diabetológia területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunkKiemelkedő havi alapbér + egyéb juttatások (bónusz, cafeteria), Céges autó, Stabil, innovatív vállalati háttér, Home office lehetőség