Pályakezdő szakács

Silverline Cruises

  • Budapest V. ker
  • 2.500 Ft/óra
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • konyhafőnők munkájának támogatása
  • konyhai folyamatokban való részvétel
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek szűk étlapról történő felfőzése
  • előkészített pizzák sütése
  • cégen belüli személyzeti ebéd elkészítése
  • raktárkészlet követése
  • konyhai berendezések, eszközök felelősségteljes használata
  • a munkaterületek, hűtőterek és a munkaeszközök tisztán tartása
  • szakirányú végzettség - szakács bizonyítvány
  • pályakezdő, vagy maximum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • konyhafőnök melletti tanulási- és fejlődési lehetőség
  • barátságos és kedves személyiség
  • önálló és megbízható munkavégzés
  • szakma iránti szeretet és alázat
  • összetartó, egymást támogató, összeszokott csapat
  • heti 4-5 nap munka, rugalmas és változatos munkarend (rövid és hosszú műszakok vegyesen)
  • jól megközelíthető belvárosi helyszín
  • munkaruha biztosítása
  • bejelentett jogviszony, órabéres díjazás
  • személyzeti étkezés, védőital biztosítása
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség

Profession

Hasonló állások

  • SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

    Beck & Partners

    • Budapest
    Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a …
    • 1 hónapja
  • SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

    Beck & Partners

    • Budapest
    Milyen feladatok várnak Rád: Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként. A cég budapesti laborjában történő kalibráció. A külföldi pa…
    • 10 napja