Karbantartó mérnök

Randstad

  • Sopronkövesd, Győr-Moson-Sopron
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 14 napja
Partnerünk a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, amely a legjelentősebb autógyárak partnereként kulcsfontosságú szerepet tölt be az autóiparban.Dinamikus haladásuk és folyamatos technológiai fejlődésük biztosítása céljából KARBANTARTÓ MÉRNÖK pozícióba keresünk új kollégát.Karbantartó mérnökként főbb feladatod lesz a gyártógépek és berendezések teljes körű karbantartása a TPM pillérein keresztül, ezen belül:üzemeltetési feladatok ellátása (folyamatos termelés biztosítása, gyártósor felügyelete, karbantartási teendők koordinálása)
hibaelhárítás (felmerülő problémák javítása, állásidő csökkentése)
aktív részvétel a fejlesztésben (új berendezések automatizálása)Elvárások / RequirementsSzakirányú végzettség (gépészmérnök / mechatronikai mérnök / üzemmérnök / villamosmérnök)
Kommunikációképes angol nyelvtudásAmit nyújtunk / BenefitsPiacképes, tapasztalatnak megfelelő alapbér
Egyéb béren kívüli juttatások
13. havi fizetés
Lojalitási bónusz
Bejárás támogatás
Kedvezményes étkezés
Modern munkakörnyezet

CV Online

Hasonló állások

  • Karbantartó mérnök

    HUNAM Personnel Solutions Kft.

    • Bük, Vas
    Vas megyei multinacionális partnerünk számára keresünk kollégát karbantartó mérnök pozícióra. Gépek és berendezések üzembe helyezése, karbantartása - az ütemezett Karbantartási t…
    • 3 napja
  • Karbantartó - villanyszerelő végzettséggel

    Danubius Hotels

    • Bük, Vas
    A négycsillagos, all inclusive Danubius Hotel Bük karbantartó kollégákat keres csapatába! Ha rendelkezel villanyszerelő végzettséggel és szereztél már tapasztalatot épületek karb…
    • 1 hónapja
  • Elektromos karbantartó-gépkezelő

    Nestlé

    • Bük, Vas
    Pozíció főbb adatai: Munkavégzés helye: Bük Folyamatos 4 műszakos 12 órás munkarend, teljes munkaidő Nyelvtudás: idegen nyelv ismerete nem szükséges, angol előnyt jelent Szakma…
    • 1 hónapja