Üzletfejlesztési mérnök - Szerszámgyártás (műanyagipar)

WHC

  • Ajka, Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Feladatok
  • Új partnerek, vevők felkutatása, a vevői kör bővítése
  • Vevőkkel való kommunikáció, igények feldolgozása
  • Partner kapcsolatok ápolása
  • Ajánlat készítés
  • Termeléssel való szoros kapcsolattartás
  • Közreműködés a tervezéstől a megvalósításig
  • Új piaci lehetőségek felkutatása
Elvárások
  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás legalább középszinten, mert munkád során használni is kell
  • Szerszámkészítői, szerszámgyártó vagy szerszámtervezői tapasztalat
  • Tapasztalat az alábbi területen:
  • Öntőforma- vagy szerszámgyártás
  • Műanyag fröccsöntő és alumínium öntőszerszámok
Ajánlatunk
  • Kiemelkedő alapbér
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Home Office
  • Kötetlen munkaidő
  • Támogató vezető és csapat

WHC