Szenior könyvelő

Royal Sped

  • Budapest XXIII. ker
  • 650.000-750.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • számlák kontírozása, könyvelése
  • tárgyi eszközök nyilvántartásához kapcsolódó feladatok elvégzése
  • időbeli elhatárolások könyvelése
  • analitikus nyilvántartások vezetése
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • főkönyv és folyószámla folyamatos egyeztetése
  • adójogszabályok változásainak nyomon követése
  • adóbevallások elkészítése
  • közreműködés havi és éves zárási feladatokban, könyvvizsgálatban
  • kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal és hatóságokkal
  • statisztikai jelentések készítése
  • ad-hoc jellegű feladatok
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • naprakész számviteli, adózási ismeretek,
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • önálló munkára képes, kezdeményező és nyitott személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, magabiztos használata
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, tőkeerős vállalati háttér
  • Barátságos munkahelyi légkör, összetartó csapat
  • Családbarát munkahely
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Szakmai segítségnyújtás
  • Cafetéria juttatás

Profession