Autószerelő

BMW

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A BMW csoport márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja
ügyfeleink számára a vezetés élményét.
A Budapest Motors Kft. 2006-ban nyitotta meg BMW és MINI márkakereskedését és az elmúlt több mint 18 esztendő alatt
meghatározó szereplője lett a budapesti és magyarországi piacnak. A folyamatos megújulás és a szolgáltatásaink minősége iránti
elkötelezettség, az ügyfélközpontúság, az a hajtóerő, amely az üzleti filozófiánkat meghatározza.
Elérkeztünk arra pontra, hogy jelentős kapacitás bővítést kell végrehajtanunk, hogy ügyfeleinket a legmagasabb szinten
kiszolgálhassuk. Az új, Bécsi úti BMW telephelyünkre keressük új kollégáinkat.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk
erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk.
Csatlakozzon hozzánk
AUTÓSZERELŐKÉNT.
FELADATOK:
  • Elvégzi a BMW gépkocsikon a diagnosztikai munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az
ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet.
  • A belső előírások figyelembevételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
  • A gumiabroncs szereléssel kapcsolatos munkákat elvégzi.
  • Munkavégzése során a legmodernebb információs és kommunikációs eszközöket alkalmazza.
  • A hatósági előírások alapján elvégzi az ellenőrzéseket és vizsgálatokat.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek
dokumentálását.
ELVÁRÁSOK:
  • Gépjárműszerelői végzettséggel és releváns munkatapasztalattal rendelkezik.
  • Mindig alapos és körültekintő munkát végez, képes az önálló munkavégzésre.
  • Munkája során jól szervezetten és a határidőket betartva végzi el a feladatait.
  • Kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal.
AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:
Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink
széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül
előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.KÜLDJE EL JELENTKEZÉSÉT! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük, látogasson el a

BMW