Network Engineer - Budapest IX./Hibrid

Get Work Iskolaszövetkezet

  • Budapest IX. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Pozíciócsoport:ITKarrierszint:senior 5+ éves tapasztalatregular 3+ éves tapasztalatMunkavégzés helye:Budapest - IX. kerHibridMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőNyelvismeret:Felsőfok C - AngolKategória:IT / InformatikaRendszerfejlesztőNemzetközi banki partnerünkhöz keresünk Network Engineer munkatársat, aki hozzájárul a korszerű infrastruktúra tervezéséhez és megvalósításához a Data Center csapat részeként.A csapat 3 fő területért felelős:
  • Switching/routing
  • DNS/DHCP
  • Network management
Feladatok:
  • Hálózati infrastruktúra projektekben és implementációkban való részvétel
  • Együttműködés a belső ügyfelekkel, architektekkel és más csapatokkal
  • Részvétel a távközlési és biztonsági elemek széles körének napi operatív irányításában
  • A biztonság és a 24/7 elérhetőség biztosítása
  • Automatizálás
  • Munkavégzés agile keretrendszerben (SAFe)
Elvárások:
  • Releváns tapasztalat Network és Security területen
  • IT területen szerzett BSc/MSc diploma, és/vagy több éves releváns tapasztalat
  • Routing, switching tapasztalat enterprise környezetben
  • Programozási vagy scripting tapasztalat (Python, Java, Perl, Ansible, stb)
  • Autentikációs és autorizációs tapasztalat
  • DNS/DHCP/IPAM ismeretek
  • Network management tooling ismeret
Skillek:
  • Motiváció a folyamatos tanulásra
  • Piaci trendek követése és használata
  • Jó kommunikációs készség (angolul és magyarul is)
  • Eredményorientált és felelősségteljes személyiség
  • Analitikai készség
  • Proaktivitás
Előny:Banki domain tapasztalatAmit kínálnak:
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Céges telefon magánhasználatra is
  • Folyamatos karrierfejlődési és tanulási lehetőség (tréningek)
Munkavégzés:
  • Heti 2 nap irodai jelenlét elvárt (IX. kerületi irodában)
  • Rugalmas munkavégzés
  • Nemzetközi csapat
A "Jelentkezem" gomb megnyomásával küldje el számunkra jelentkezését.munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021