OPERATIV VEZETŐ

Jobmax

  • Budapest XI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
menedzsment/cégvezetésMegbízónk egy dinamikusan fejlődő több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalat. Több mint 100 ipari és közületi referenciával rendelkezik hasonlóan a Coca-Colához vagy a Mercedes-hez.Ipari gőz- és melegvíz kazánrendszerekkel, valamint tüzelőberendezésekkel és PLC alapú vezérlőszekrényekkel foglalkozó cég felső vezetői körébe keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:OPERATÍV VEZETŐMunkavégzés helye: Budapesti iroda XI. kerületFeladatok:A Projekt Osztály jelenleg 8 fő irányítása (teljeskörű kazánházi projektek megvalósítása az egész ország területén)
Riporting rendszer kialakítása, folyamatfejlesztés
A Szerviz Osztály jelenleg 1 fő Szerviz csoportvezető és 5 fő Szerviztechnikus / Szervizmérnök támogatása, vezetői feladatok ellátása
A vállalat napi operatív működésének biztosítása
Rendszerek és folyamatok fejlesztése, kialakítása, bevezetéseElvárások:Gépészmérnök vagy energetikai mérnök végzettség
Releváns menedzsment tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudásElőny:Kazánházi rendszerek ismerete
Energetikai szektorban és/vagy kivitelezésben, zöldmezős beruházásban szerzett vezetői tapasztalatAmit Megbízónk nyújt:Hosszú távú karrierlehetőség
Versenyképes jövedelem
Éves bónusz
Felelősségteljes munkakör
Fiatalos, lendületes összetartó csapat
Komoly szakmai háttérrel rendelkező, elismert vállalat
Céges autó magánhasználati kerettel
Mobiltelefon, laptopJelentkezés:Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el részemre válaszlevelében a szakmai önéletrajzát!Üdvözlettel:IstvánVancsa István
Ügyvezető Partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202Looking for the BestJOBMAXMunkavégzés helye:BudapestElvárások a pozicióhoz:vezetői pozícióVégzettségi elvárások:főiskola - műszakiNyelvi elvárások:angol tárgyalási[ általános , szakmai ]A-Credit 2000 Kft.8000 Székesfehérvár, Budai út 9-11. I/107.22 390 13622-390-136

Jobmax