Általános egészségügyi asszisztens

  • Töltéstava, Győr-Moson-Sopron
  • 376.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Munkakör (FEOR) Általános egészségügyi asszisztens
Gyakorlati idő nincs
Munkakör kiegészítése rendelői asszisztens
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 376 000 - 376 000
Állománycsoport szakmunkás
Foglalkoztatási jogviszony közalkalmazotti (Kjt.)
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 9086 Töltéstava Táplánypuszta út 1.Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * gimnázium
  • szakmunkásképző
  • szakközépiskola
  • egyetem
Megjegyzés A GYMS Vármegyei Dr. Piróth Endre Szociális Központ keres 1 fő rendelői asszisztenst teljes munkaidős 8 órás 1 műszakos munkarendbe Töltéstava-Táplánypusztára (6 órás részmunkaidő is lehetséges). Elvárások: középfokú egészségügyi szakkképesítés, számítógép ismeret. Pályakezdők jelentkezését is várják. Juttatások: folyószámla és útiköltségtérítés. Jelentkezés telefonos egyeztetést követően személyesen. 96/548-280. E-mail: munkaugydrpirothotthon@gmail.com

Virtuális Munkaerőpiac Portál