SENIOR .NET - FULL STACK FEJLESZTŐ (NO)

Tech People

  • Budapest I. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Hungary - BudapestA Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:SENIOR .NET - FULL STACK FEJLESZTŐ (NO)Munkavégzés helye: Budapest I. kerület, hibrid munkavégzés (akár 3 nap home office)Fizetés: versenyképesMunkavégzés formája: teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszonyKezdés: ASAP (1 hónap felmondási idő beleférhet)A cégről:Megbízónk egy stabil anyagi háttérrel rendelkező 8 fős vállalkozás, amelyben a tulajdonosok is munkát vállalnak. Idén, 2023-ban bővült ekkorára a csapat a korábbi 3 főről. Szeretnék így folytatni a növekedést.Főbb feladatok:
  • A lokális web service-ként futó desktop alkalmazás és a backend-en futó komponensek fejlesztése (mind .NET Core 7 alapú)
  • A backend microservice architektúra egyik, pár hónapja létre jött létre komponensének továbbfejlesztése.
  • A lokális web service-hez csatlakozó Angular/Electron alkalmazás kompatibilitásának rendszerese ellenőrzése.
Elvárások:
  • minimum 3 év .NET fejlesztői munkatapasztalat
  • releváns egyetemi végzettség
  • eszközök: Visual Studio, VS Code, Git ismerete
  • technológiák: .NET Framework / Core / Standard, ASP.NET Core,
  • MsSQL ismerete
  • módszertanok, egyebek: Agilis módszertan, OOP principálok, Design principálok
  • proaktív hozzáállás
  • docker ismeret
  • full stack fejlesztői tapasztalat (Angular)
  • hálózati ismeretek: HTTP, WebSocket
Előny:
  • Átfogó ismeretek a webes technológiák terén
  • CI-CD, build és deploy pipeline-ok kialakításában szerzett tapasztalat
  • JIRA tapasztalat
  • Microservice architektúrában szerzett tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás
  • python scripting
  • mind API fejlesztés, mind Desktop alkalmazás fejlesztésben tapasztalat
Munkaköri részletek:
  • Alkalmazotti viszony
  • Teljes munkaidő, kevesebbre vagy bedolgozásra nincs lehetőség
  • A bejárással kapcsolatban nagyon rugalmasak, 1. kerületben van az iroda, heti 1 nap bejárást, de a 2 még jobb, de mehet több is persze
  • munkaidő: 10-16h törzsidő
  • Határozatlan idejű folyamatos munka
  • Amit nagyon szeret a csapat: minden héten közös zöldség falatozós nap (ez egy advanced gyümölcsnap)
Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 364 6154 Rózsás Nikolett kollégánkat!

Tech People