Audio-Video (AV) rendszerek tervezése

Műisz Iskolaszövetkezet

  • Budapest III. ker
  • 1.900 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 3 hónapja

Fiatalos, lenületes, dinamikusan fejlődő startup csapatunkba keresünk Gyengeáramú rendszereket (AV, IT, biztonságtechnika) tervező mérnököt.

Feladatok
  • Képi megjelenítők, interaktív eszközök
  • Hangosítás, mikrofonozás
  • Kamera rendszerek, video kommunikációs megoldások
  • Speciális bútorzatok, motoros mozgatású konzolok
  • Speciális szoftverek, video portálok
  • Vezérlő rendszerek, jeldisztribúciós eszközök
  • Koncepció és pontos eszközök meghatározása
  • AutoCAD rajzok előkészítése, nyomtatása, szerkesztése
  • Helyszínbejárás, alaprajzok és tervrajzok elkészítése, értelmezése, korrekciója
  • Tervekhez tartozó dokumentációk teljeskörű készítése és kezelése
  • Ügyfelekkel, gyártókkal kapcsolattartás
Elvárások

Várunk csapatunkba, amennyiben
  • Érdekel a modern technológia és értesz az IT rendszerekhez
  • Szeretsz és tudsz folyamatosan fejlődni
  • Ismered a tervező, szerkesztő programokat
  • Precízen dolgozol és kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Problémamegoldó hozzáállású vagy önálló munkavégzés esetén is
Audio-video (AV) irányultságú területen tanuló diákok jelentkezését várjuk!

Egyéb

Amit kínálunk Neked
  • Nagyszabású, kiemelt projektekben való munkavégzés
  • Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
  • Önállóság, bizalom, valamint lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
  • Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Notebook, mobiltelefon