Termelési adminisztrátor

Fémalk

  • Dunavarsány, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
A FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumíniumöntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1200 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.Termelési adminisztrátorFeladatok:Termelési adatok pontos ellenőrzése az integrált vállalatirányítási rendszerben
Nyilvántartások, jelenléti ívek napi szintű vezetése, ellenőrzése
Adatszolgáltatás a bérszámfejtés felé
Munkavállalókkal, társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás
Együttműködés a termeléssel és a műszakvezetőkkelElvárások:Minimum középfokú végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
MS Office felhasználói szintű ismerete
Vállalatirányitási rendszer ismerete
Precizitás, magas szintű önállóság, jó kommunikáció képességElőnyt jelent:Termelői vállalatnál szerzett tapasztalat
IFS vállalatirányítási rendszer ismereteAmit kínálunk:Stabil nagyvállalati háttér
Éves br.540.000 Ft Cafeteria keret
Mozgóbér
Téli és nyári jutalom: másfél havi fizetés
Munkába járás támogatás autóval
100% BKV bérlet támogatás
Hazautazás támogatása
Munkásszálló biztosítása
Céges albérlet
Üdülési támogatás
Kedvezményes telefon csomagMunkavégzés helye: Dunavarsány

Fémalk