R&D Hardverfejlesztő mérnök

Trenkwalder Group

  • Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Közreműködés rendszerek és komponensek konstrukciójában fejlesztési projekt kezdetétől átadásig, termékspecifikációtól széria gyártásig
Fejlesztési feladatok műszaki előírásainak meghatározása és egyeztetése
Hardverekre vonatkozó követelmények elemzése és meghatározása
Hardver architektúra létrehozása
Kapcsolási rajz tervezése, kapcsolások szimulációja, számítások és tesztek elvégzése
Mérő, illetve tesztelő eszközök, berendezések kiválasztása
Tesztprogram összeállítása, tesztelési utasítások kiadása
P1 és P0 projektek tesztjeinek, vizsgálatainak kidolgozásában való aktív közreműködés
Részvétel fejlesztési feladatok megoldásában
Új termékek bevezetésének és termékmódosítások támogatásaElvárások / RequirementsVillamosmérnöki, mérnök informatikus vagy más főiskolai vagy egyetemi végzettség
Hardverfejlesztés területén szerzett több, mint 2 év tapasztalat
Elektronikus rendszerek fejlesztése területén szerzett több, mint 2 év tapasztalat
Autóiparban szerzett gyakorlat előny
Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
CAN és CAPL script ismeretek
Teljesítményelektronika, mechanikai alapismeretekAmit nyújtunk / BenefitsVersenyképes bérezés
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
Személyre szabott tehetségmenedzsment
Magán egészségbiztosítás
Employee Assistance Program
Fix 13. havi fizetés
Teljesítmény bónusz
Cafeteria

CV Online