Munkalehetőségek Mórahalom

WHC

  • Mórahalom, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • 3 műszakos munkarend
  • Bejárás támogatás: 25 Ft/km
  • Stabil vállalati háttér, családias légkör
  • Multinacionális munkakörnyezet
FeladatokGépkezelő operátor:Feladatok
  • Nyomdaipari gépek kezelése
  • Gépkiszolgálás, gépbeállítás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Operátor asszisztens:
  • Hullámkartondoboz-gyártó gépek kezelése
  • Pályakezdők és hölgyek jelentkezését is várjuk!
Targoncavezető:· Raktározási feladatok· Alapanyagok és késztermékek mozgatása· csak targoncázás! nincs fizikai munkavégzés· a papír/kartontömbök óriási hengerekben állnak a raktárban, ezért magabiztos targoncakezelés szükséges, akár 10-15 méteres magasságban is kell árut fel-le pakolniElvárásokGépkezelő operátor:Befejezett műszaki technikum, 2-3 év releváns tapasztalat felelősségteljes pozícióban gépkezelőként, ahol a gyártással összefüggő gépbeállításokért felelt, műszaki végzettség, érettségi B kategóriás jogosítványOperátor asszisztens:Gyárban szerzett tapasztalat, műszakozás vállalása, B kategóriás jogosítványTargoncavezető:
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)
  • 2 év releváns targoncavezetői tapasztalat: elektromos üzemű vezetőüléses targonca, 2.4 m villahossz, 1.8 tonna teherbírás, „5 méteres magasságban” szerzett gyakorlat (a piacon lévő legnagyobb targoncákat használják)
  • "B" kategóriás jogosítvány
Ajánlatunk
  • Kiemelkedő bérezés + műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Extra juttatások: teljesítménybónusz, gazdasági bónusz
  • Saját állományba történő felvétel!

WHC