Kereskedelmi ügyintéző

  • Mezőtúr, Jász-Nagykun-Szolnok
  • 180.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
Munkakör (FEOR) Kereskedelmi ügyintéző
Gyakorlati idő 1 év felett 2 évig
Munkakör kiegészítése
Kapcsolódó nyertes pályázat
Felajánlott havi bruttó kereset (Ft) 180 000 - 180 000
Állománycsoport ügyintéző
Foglalkoztatási jogviszony Munka Törvénykönyve szerinti
Kér közvetítést? Igen
Munkavégzés helye 5400 Mezőtúr Petőfi út 27

Egy helyen történő foglalkoztatás
Elvárt iskolai végzettség * gimnázium
  • technikum
  • szakközépiskola
Megjegyzés

Érvényesség időtartama 2020.11.24 - 2021.01.22
Közvetítés időtartama 2020.11.24 - 2021.01.22
Foglalkoztatás időtartama 2020.12.01 -
Alkalmazni kívánt létszám 1 fő
Várható próbaidő Nem kölcsönzés Nem
kirendelés Nem kiküldetés Nem

Teljes/rész munkaidő (óra) 8 / 0 (Céges munkaidő teljes hossza órában / Ebből munkavállalónak ledolgozandó)
Munkaidő kezdete (óra:perc) 0800
Munkarend kötött nappali munkavégzés
EU-s állampolgár figyelmébe ajánlja? Nem
Kéri-e az országon belüli áttelepülést és munkát vállaló személyek leválogatását az álláslehetőségről? Nem
Speciális követelmények számítógépes ismeret (excel, word) Jogosítvány B kategóriás
Speciális körülmények
A munkakörhöz kapcsolódó juttatások
Állásegyeztetés helye Foglalkoztatónál: 5400 Mezőtúr, Petőfi utca 27.
Állásegyeztetés ideje

Kód Megnevezés Gyakorlati idő

Nyelv Nyelvvizsga szintje Nyelvismeret szintje

Vezetői engedély típusa Vezetési ismeret Gyakorlati idő

Informatikai ismeret Gyakorlati idő

Jártasság/készség

Virtuális Munkaerőpiac Portál