Szervíztechnikus (Villanyszerelő)

Dome Facility Services

  • Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz:
  • Szervíztechnikusként a szervízcsoport tagjaként fogsz dolgozni. Feladatod, az ipari, kereskedelmi és irodaházi létesítmények berendezéseinek működése, használata során felmerülő problémák megoldása lesz, valamint tervezett karbantartások végrehajtása.
  • Részlegünk, általában szerelő párokból alkotott csapatokkal dolgozik.
  • Egy csapat általában egy gépész és egy villanyszerelő szakemberből áll. (Összetettebb feladatoknál ez természetesen nagyobb létszámot és más csapat összetételt is jelenthet)
  • A közvetlen felettesed a csoportvezetődlesz, aki a részleg többi kollégájához hasonlóan segíteni fogja napi tevékenységedet, de első sorban tőle kapod a napi feladatokat.
  • A feladatokat minimum 1 hétre előre tervezzük, így a napi tevékenységekről időben értesülsz.
  • A munkákat nálunk nem papíron dokumentáljuk, hanem mobil eszközön.
Főbb feladatok:
  • Üzemeltetett létesítményekről érkező hibajelentések átfogó kivizsgálása mérések adatrögzítése, munkalapok vezetése,
  • Javításokhoz szükséges alkatrészek pontos beazonosítása, egyeztetése a csoportvezetőkkel,
  • Létesítményeken dolgozó technikus kollégák szükség szerinti helyettesítése,
  • Tervezett megelőző karbantartások elvégezése,
  • Épületek villamos rendszereihez tartozó berendezések és kiszolgáló egységek, hibaelhárítási, javítási munkáinak elvégzése:
  • szellőztető / légkezelő berendezések, karbantartása, javítása,
  • szaniter elemek, javítása (elektromos bojlerek, vízmelegítők stb.),
  • villamos elosztókban fellépő meghibásodások feltárása elhárítása (zárlat, FI relé leoldások okainak feltárása, fogyasztók ellenőrzése, meghibásodott szerelvények cseréje, javítása)
  • kültéri és beltéri világítási javítások (fényforrás cserék, előtétek, trafók, gyújtók cseréi)
  • Új rendszerek kivitelezéseiben részvétel, meglévő rendszereknél a szükséges átalakítások elvégzése.
Csapatunkba téged keresünk, ha:
  • Villanyszerelő / Épületvillamossági szerelő / Általános villanyszerelő végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 1-3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalatod van,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Outlook, Word, Excel),
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Szerződött partnereinknél keletkező munkaidőn kívüli hibaelhárításhoz készenlétet vállalsz.
  • Szakmai felkészültségednek megfelelő alapbért biztosítunk,
  • Minden évben egy alkalommal extra bónusszal jutalmazzuk munkád,
  • Havi mozgóbér rendszerünkkel értékeljük, ha kiemelkedő havi teljesítményt nyújtasz,
  • Szépkártya juttatást kapsz havonta,
  • Céges mobiltelefont biztosítunk,
  • Munkatársajánló programunkkal díjazzuk, ha te is új munkatársat hozol hozzánk,
  • Munkába járásodat támogatjuk.
  • Tudásodat nem csak elismerjük, hanem támogatjuk is. Képzési rendszerünk keretein belül, rendszeres oktatásokat biztosítunk részedre,
  • Nagy figyelmet fordítunk a szerszámok fejlesztésére, új eszközök beszerzésére, hogy a lehető leghatékonyabban végezd munkád, megbízható felszerelések segítségével.

Profession