CNC gépkezelő - 2 műszak

Adecco

  • Győr, Győr-Moson-Sopron Sopron, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-02-20KategóriaManufacturing and ProductionCNC gépkezelő - 2 műszakMagyar tulajdonú vállalat győri szerszámüzemébe keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:
CNC gépkezelő
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkaviszony
  • Családias, kis létszámú cég
  • 2 műszakos munkarend, fizetett munkaközi szünettel
  • Havi 15000 Forint cafeteria, 13. havi juttatás
  • Bejárás támogatás
Feltételek:
  • Szakirányú végzettség
  • Heidenhain 530/640 és/vagy ULTIMAX programnyelv közép szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés
  • Gyártás dokumentálása
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Egyedi gyártásban szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • Cam programírás ismerete
Feladatok:
  • CNC megmunkáló központon való munkavégzés
  • Gyártási feladatok végrehajtásához szükséges szerszámozás előkészítése
  • Egyedi alkatrészek gyártása műszaki rajz és előírt technológia alapján önálló programozással
  • Kézi mérőeszközökkel való ellenőrzés
Várom jelentkezésed önéletrajzod csatolásával!
További részletekért keresd Danit! +36303698073Megosztás

Adecco