Customs Specialist

Villeroy & Boch

  • Hódmezővásárhely, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Opportunities for makers and creators - together we achieve more.Ezekben a feladatokban számítunk Rád:
  • Kapcsolattartás a vámhivatallal,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal,
  • A vám és jövedéki termék ügyintézéssel járó adminisztráció ellátása,
  • Dokumentumok archiválása,
  • Vámdokumentáció ellenőrzése, vámokmányok kezelése és nyilvántartása.
Téged keresünk, hogy ha:
  • Közép vagy felsőfokú vámügyintézői végzettséggel rendelkezel,
  • Legalább 3 év, releváns munkakörben szerzett tapasztalatod van,
  • Tárgyalóképesen beszélsz angolul (napi szintű kommunikáció szóban és írásban),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak (Word, Excel),
  • Precíz vagy és tudsz önállóan dolgozni.
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • Német nyelvtudással is rendelkezel,
  • Gyártói környezetben szerzett tapasztalataid vannak,
  • Ismered az EPR és Intrastat alkalmazását.
Ha csatlakozol hozzánk, akkor számodra is elérhetővé válik:
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Hosszú távú lehetőség és nemzetközi tapasztalatszerzés, karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Rugalmas munkaidő, Home Office lehetőség
  • Ingyenes transzferjárat Szegedről
  • 13. havi fizetés
  • Étkezési támogatás
  • Üdülési támogatás
  • Ingyenes szakorvosi ellátások
  • Sportolási lehetőség
Think outside the box with us and explore new paths to success.