Pályázati felhívás - Belgyógyász szakorvos

Bács-Kiskun Megyei Kórház

  • Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 4 hónapja
Pályázatot meghirdető intézmény: Bács-Kiskun Megyei Kórház

Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Kórháza

Kecskemét

Munkakör megnevezése: 2 fő Belgyógyász szakorvos

Feladata: A II. Belgyógyászati Osztály osztályos fekvő betegellátás szakorvosi feladatainak elvégzése.

Pályázati feltételek:

Képesítési követelmények: Orvostudományi Egyetem,

Belgyógyászati szakorvosi képesítés

Bérezés: Megegyezés szerint

Pályázat tartalmi követelményei: Diploma másolat,

Szakvizsga másolat,

Szakmai önéletrajz,

Szakmai továbbképzésről szóló igazolások,

Érvényes erkölcsi bizonyítvány,

Működési nyilvántartás igazolása,

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

Pályázat benyújtásának határideje: 2020.09.30.

Pályázat benyújtásának módja: Dr. Kőszegfalvi Edit Jogi és Humánpolitikai Osztályvezető részére a humanpol@kmk-hu kérjük elküldeni.

A pályázattal kapcsolatban további szakmai információt Dr. Gurzó Mihály osztályvezető főorvos úr ad a 30/978-8595-ös telefonszámon.