Fordító

  • Budapest II. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Nyelvtanárt, vagy anyanyelvi szinten beszélő személyt keresek magas juttatással az alábbi nyelvekhez:
CSEH, SZLOVÁK, ROMÁN, SZLOVÉN, OLASZ, LENGYEL, ROMÁN.
Egy weboldal együttes átnézése, illetve lektorálása lenne a feladat.Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 6.000 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Adminisztrációs
Munkakör: Otthon végezhető / Internetes
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Feladás dátuma: 2024.01.30
Eddig megtekintették 45 alkalommal

Apróhirdetés ingyen

Hasonló állások

  • Tolmács, fordító

    Alkotmanyvedelmi Hivatal

    • Budapest
    Adminisztráció, asszisztencia fordító - tolmács Csatlakozz hozzánk,ha: • tapasztalatot szeretnél szerezni fordítás a tolmácsolás és lektorálás területén, • felsőfokon beszélsz …
    • 13 napja
  • Tolmács / Fordító – Vietnámi nyelvtudással

    Delego

    • Csomád, Pest
    Adminisztráció, asszisztencia fordító - tolmács Napi szintű kapcsolattartás a 3. országbeli munkavállalóinkkal: Problémák megoldása, Kérdések megválaszolása, Szükséges d…
    • 2 napja
  • Kommunikációs gyakornok

    Egis Gyógyszertár

    • Budapest
    • 2.000 Ft/óra
    Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztést…
    • 1 hónapja