Automatizálási Mérnök

Adecco

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP AdeccoFoglalkoztatás jellegeSpecialistDátum2024-02-12KategóriaEngineering and TechnicalAutomatizálási MérnökAz Adecco piacvezető elektromos termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:AUTOMATIZÁLÁSI MÉRNÖKMiért érdemes megpróbálnod?
  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad;
  • Mert te lehetsz az első Automatizálási mérnök a gyárban;
  • Mert kihívásokkal teli, változatos munkád lehet egy sikeres és fejlődő multinacionális vállalatnál;
  • Mert rugalmas munkaidőben dolgozhatsz;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod;
  • Mert egy gyors és gyakorlatias kiválasztási folyamatban vehetsz részt.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:
  • Automatizálási igények és lehetőségek felmérése
  • Meglévő berendezések fejlesztése, automatizálása
  • Specifikációk, megtérülés számítások elkészítése
  • Árajánlatok kidolgozásában és értékelésében aktív résztvétel, projekt dokumentációk elkészítése
  • Részvétel a beredezések beüzemelésében
  • Automatizálással összefüggő hibák feltárása, javítása
  • Robotok, PLC-k programozása
Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:
  • 2-3 év releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol kommunikációs szint
Munkavégzés helye: KecskemétMegosztás

Adecco