Betanított villamossági szerelő

Delego

  • Budapest XXI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Mit ajánlunk?Műszaki érdeklődésű vagy, szeretsz szerelni, vannak jó megoldási ötleteid és rendelkezel tapasztalattal, de nincs meg a szükséges végzettséged?Ez a Te LEHETŐSÉGED!Jelentkezz és keress havonta akár br. 750.000 Ft-ot!
  • MAGAS alapbér – amit releváns tapasztalat és végzettség esetén tovább EMELÜNK
  • Alapbéren FELÜLI juttatások:
  • Nt. 32.000 Ft/hó - Cafeteriajuttatás (br. 504 000 Ft/év)
  • EMELT MŰSZAKPÓTLÉK: 40%
  • HAVI BÓNUSZ: 10-25%-ban - alapbér %-os mértéke teljesítményed alapján
  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:
  • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.
  • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.
  • BEJELENTETT munkaviszony HOSSZÚ TÁVON
  • Megbecsülés és elismerés, fejlődési lehetőség
Feladataid lesznek
  • Transzformátorok szerelése műszaki rajz alapján
  • Tekercsek felhelyezése, ékelési és lemezelési feladatok ellátása
  • Szükséges kötések kialakítása – dokumentáció alapján
  • Kis- és nagyfeszültségű átvezetők felszerelése
  • Szerelvényezés
  • Dokumentáció vezetése az elvégzett munkafolyamatokról
Ezt várjuk tőled
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeret – munkaműveletek rögzítése miatt elengedhetetlen
  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség és tanulási hajlandóság
  • Műszaki érzék és érdeklődés
  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, jó fizikai állóképesség
  • Túlóra vállalási hajlandóság
Előny
  • Gyártásban szerzett szerelői, összeszerelői tapasztalat
  • Villamos szerelői tapasztalat vagy végzettség
  • Csavarozógép, nyomatékkulcs, és kézi szerszámok ismerete
  • Középfokú műszaki végzettség
  • SAP rendszerben való jártasság
Delego Kft.A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Delego