Termelési műszakvezető

Pannon-Work

  • Lukácsháza, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
LukácsházaGyógyszeripar/VegyiparMegbízónk Vas megyei multinacionális vállalat.Főbb feladatok
  • A gyártósor (mosósor) felügyelete, annak hatékony működéséhez szükséges erőforrások optimális elosztása
  • A műszakban dolgozó kollégákkal való folyamatos kapcsolattartás és támogatásuk
  • Műszakvezetői jelentések, egyéb termelési adatok rögzítése, azok jelentése a vezető felé
  • A betanuló kollégák oktatásának támogatása, a termelési oktatóval együttműködve
  • Az induló gyártási tételekhez szükséges dokumentáció ellenőrzése, azok elosztása
  • A lefutott gyártási rendelésekhez tartozó tételdokumentáció összegyűjtése, igény esetén nyomtatása, felülvizsgálata
  • Tájékoztatja a vezetőt és a gyártósoron dolgozó munkatársakat minden olyan változásról, amely a gyártási tevékenységet befolyásolja
  • Elvégzi az előírt dokumentációs feladatokat GDP (jó dokumentációs gyakorlat) szerint a gyártási dokumentációhoz
  • Üzemzavar esetén szorosan együttműködik a műszakban dolgozó termelési kollégákkal, és támogatást nyújt a többi társrészleggel (pl. karbantartás, mérnökség, minőségügy) való kommunikációban
  • Szükség esetén priorizál, illetve jelzi a prioritások tisztázására vonatkozó igényt
  • Eltérések (termék, minőségi problémák) esetén szorosan együttműködik a folyamatellenőrrel, illetve szükség esetén a minőségellenőrzési részleggel, a hiba izolálásában és a gyökérok felderítésében
  • Gondoskodik szükség szerint a túlórák elrendeléséről, és hatékonyan kommunikál, illetve együttműködik a műszakvezető kollégákkal
  • Részt vesz információs eseményeken és belső megbeszéléseken (pl. SFM)
  • További elsajátított kompetenciák szerinti helyettesítés igény vagy szünet esetén
  • Felügyeli és biztosítja a szünetek kivételét, és azok hatékony elosztását a műszak során
  • Felügyeli és betartatja a területen érvényes GMP, munkavédelmi és egyéb szabályokat, kezeli a felmerülő problémákat, eltéréseket, szükség esetén dokumentálja és jelenti azokat
Munkakör betöltésének feltételei
  • minimum középiskolai végzettség, műszaki alapvégzettség előny
  • termelési üzemben szerzett műszakvezetői, koordinátori tapasztalat
  • műszaki érzék
  • MS office ismerete, min. felhasználó szint (word, excel)
  • jó kommunikációs készség
  • magas szintű fegyelem
  • nyitottság folyamatok fejlesztésére és új gyakorlatok elsajátítására
Elérhetőség/Jelentkezés
  • Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva adhatja be.

Pannon-Work