Mobil értékesítési tanácsadó - vállalkozói Baranya vármegye

OTP Bank

  • Pécs, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 22 napja
Az OTP Bank Dunántúli RégióVállalkozói mobil értékesítési tanácsadómunkakör betöltéséremunkatársat keres Baranya vármegyébenFeladatok:
  • A bank kiemelt jövedelmezőségű vállalkozói ügyfélszegmensében aktív és passzív termékek értékesítése, külső helyszíni ügyféllátogatások lebonyolítása;
  • Új potenciális vállalkozói ügyfelek felkutatása és akvizíciója, portfolió építése;
  • Portfolióba tartozó ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési, újraértékesítési feladatok ellátása;
  • Az egyéb banki és bankcsoporti termék iránt ügyféligények feltérképezése,- és illetékes területekkel történő együttműködés a sikeres értékesítésben;
  • Engedélyezési, szerződéskötési folyamat hatékony menedzselése;
  • Területéhez kapcsolódó fiókokkal történő szoros együttműködés kialakítása és ápolása;
  • Kapcsolattartás és beszámoló felettes vezetők felé;
  • Értékesítési tevékenység adminisztrációs feladatainak minőségi elvégzése;
  • Problémás ügyfelek kezelésében való aktív részvétel;
Munkavégzés helye: Baranya vármegyeElvárások:
  • Középfokú végzettség;
  • Kiemelkedő tárgyalási készség
  • Minimum 1 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Együttműködési készség;
  • Nagy munkabírás;
  • Jó szervezőkészség;
  • Kiemelkedő priorizálási és feladat-menedzselési képesség;
Előny:
  • Felsőfokú végzettség;
  • 5 éves pénzintézeti területen szerzett releváns szakmai tapasztalat;
Jelentkezési határidő: 2024. május 05.

OTP Bank