Előkészítő mérnök

  • Szentendre, Pest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • építőipari beruházásokkal kapcsolatos árakkal és felmerülő költségekkel kapcsolatos döntéselőkészítési, költség felhasználási és elszámolási feladatok támogatása;
  • műszaki dokumentációk és költségvetések ellenőrzése;
  • nyilvántartások fejlesztése, vezetése, költségadatok begyűjtése, releváns adatok alapján adatbázisba szervezése;
  • reális, piaci adatokon alapuló építőipari költségek meghatározásában, árszakértői vizsgálatokban történő közreműködés;
  • műszaki és gazdasági elemzések, kalkulációk, összehasonlítások, becslések és előrejelzések készítése;
  • építéságazati ártrendek és adatbázisok nyomonkövetése;
  • kapcsolattartás, képviselet a szakmai folyamatokhoz kapcsolódó más szakterületekkel, partnerekkel.
  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • építőipari beruházásokon szerzett szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office irodai alkalmazások, MS Projekt);
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság;
  • önálló, precíz munkavégzés, projektszemléletet, proaktivitás, kiváló problémamegoldó képesség
  • változatos szakmai feladatok;
  • szakmai képzési lehetőségek;
  • támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség;
  • ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • munkába járás támogatása;
  • hosszú távú együttműködés.

Profession

Hasonló állások

  • Előkészítő / ajánlatadó mérnök

    SolarKit

    • Budapest V. ker
    Napelemes és energiatárolós projektek ajánlatadásában történő aktív részvétel (műszaki terjedelem meghatározása, ajánlatadás, szerződés előkészítése) Tender anyagok összeálíltása,…
    • 11 napja
  • Építész előkészítő mérnök

    DVM Group

    • Budapest V. ker
    az épületek méretében és funkciójában is változatos magasépítési projektek pályázati anyagának összeállítása árajánlatok, költségvetések készítése műszaki tervdokumentációk átt…
    • 3 napja
  • ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (Budapest)

    Salio

    • Budapest
    Partnerünk, a Belotti Építőipari és Kivitelező Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő építőipari kivitelezéssel foglalkozó vállalat. Budapesti telephelyükre keresünk új kollé…
    • 1 hónapja
    • Gyors jelentkezés