HR & Product Marketing gyakornok (Debrecen)

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 20 napja
Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy még jobban Rád szabhassuk tartalmainkat, karrierlehetőségeinket. Részleteket olvashatsz.Tetszik ez az állás?Jelentkezz rá most az oldal alján, hogy le ne maradj!
Sőt, lépj be, és még gyorsabban jelentkezhetsz!×CloseBejelentkezésAz állás mentéséhez kérünk,
vagy .Bezárás×CloseRegisztrációKöszönjük, hogy elküldted jelentkezésedet!A frissdiplomás.hu regisztrációd előszkészítéséhez,
kérjük add meg a következő adataidat:E-mail cím:Vezetéknév:Keresztnév:RegisztrálokBezárásHR & Product Marketing gyakornok (Debrecen)Partnercégünk számára keresünk HR & Product Marketing gyakornokot, heti minimum 20 órában, részleges HO lehetőséggel (1 nap iroda). Havonta egyszer, vagy ritkábban budapesti rendezvényen való részvétel elvárás.HR & Product Marketing gyakornok(Debrecen)Tapasztalat: Nem igényel szakmai tapasztalatot
Végzettség: Középiskola
Feladatok:
  • Marketingkampányok támogatása
  • Tartalomkészítés és terjesztés
  • Munkáltatói márkaépítés támogatása
  • HR rekrutálási folyamatok támogatása
  • Online jelenlét fejlesztésének támogatása
  • Rendezvények szervezésének és lebonyolításának támogatása, a cég képviselete

Frissdiplomás

Hasonló állások

  • HR gyakornok

    Krones

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    HR gyakornok Pozíciócsoport: HR Karrierszint: Gyakornok Munkavégzés helye: Debrecen Munkavégzés jellege: Diák…
    • 2 hónapja
  • HR gyakornok

    Schaeffler

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentő…
    • 1 hónapja
  • HR gyakornok adminisztratív fókusszal

    Krones

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    HR gyakornok adminisztratív fókusszal Pozíciócsoport: HR Karrierszint: Gyakornok Munkavégzés helye: Debrecen Munkavégzés jellege: Diák…
    • 1 hónapja