Karbantartásirányító - Villamosmérnök

T-HR

  • Dorog, Komárom-Esztergom
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A ReCaptcha működéséhez a Google anonim statisztikai információkat is gyűjt.
  • Profilom
Karbantartásirányító - VillamosmérnökDorogMűszaki1-3 év szakmai tapasztalatFőbb feladatok
  • A szervezet tevékenységi körébe tartozó termelő, szolgáltató létesítmények, berendezések és hálózatok szakszerű üzemzavar elhárító és tervszerű megelőző karbantartása, javítása
  • Műszaki felmérések, áramkörök tervezése, dokumentáció összeállítása
  • Kivitelezési, javítási, korszerűsítési, beruházási feladatok előkészítése és dokumentáció készítése
  • A különböző belső, külső kivitelezők koordinálása, összehangolása
  • A szerződések műszaki ellenőrzése, rendelések, teljesítésigazolások elkészítése
  • A karbantartási tevékenységeket rögzítő nyilvántartások vezetése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Nyílt, kreatív gondolkodás
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Robbanásbiztos berendezések kezelésére jogosító végzettség
  • Alállomáskezelői végzettség
  • Erősáramú tapasztalat
  • Tervező programok ismerete (AutoCAD, WsCAD, EPLAN, stb.)
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartási modul (SAP PM) ismerete
Elérhetőség/Jelentkezés
  • thr8@t-hr.hu
Hasonló pozíciókVisszahívást kérekNévTelefonszám+()AdatvédelemElfogadom az .'+r.message +' ');} else {$('#contactForm').replaceWith(''+r+' ');}});'>MentésÁllás adataiTeljes munkaidőbenHatározatlan idejű1470Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartásirányító - Villamosmérnök|||A T-HR a piaci igényekre rugalmasan válaszolni tudó, elismert, komplex humán szolgáltatást nyújtó iroda.

T-HR