Épületkarbantartó munkalehetőség nyugdíjasok számára

MADS GOLD Nyugdíjas Szövetkezet

  • Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
Tapasztalattal rendelkező nyugdíjas munkavállalók jelentkezését várjuk, épületfenntartási feladatok ellátására, rugalmas beosztásban.
Feladat:az üzemeltetett ingatlanokban a gépek, berendezések, fűtési és hűtési rendszerek, világítótestek, vizes helyiségek, víz és szennyvíz vezetékek folyamatos ellenőrzése,
a szemétszállítás zavartalanságának biztosítása, kültéri szemetesek ürítése, eldobott szemét összegyűjtése, lomtalanítási akciók szervezése;
a felvonó üzemképességének ellenőrzése;
külső vállalkozók felügyelete;
az üzemeltetett ingatlanokban a gépek, berendezések, fűtési és hűtési rendszerek, világítótestek, csapok, öblítők, zárak, ajtóbehúzók javítása és karbantartások elvégzése;
a kazánok és bojlerek működésének felügyelete a hő- és melegvíz-szolgáltatás biztosítása érdekében;
az épület kezelőjének és tulajdonosának értesítése jelentősebb javítási igények felmerülése esetén;
az épületek bejárása;
rendszeres karbantartási munkák végzése és végeztetése az ingatlanra vonatkozó működési rend figyelembevételével;
ingatlanfenntartással kapcsolatos ügyek intézése;
megelőző karbantartási feladatok ellátása;
idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése, közlekedési utak tisztán tartása;
kert gondozása: fűnyírás motoros fűnyírógéppel,fűkaszával, locsolás, ;
az épület fenntartásával, működtetésével kapcsolatos nyilvántartások vezetése.Óradíj: 3500Feltétel:Nyugdíjas jogviszony:öregségi teljes nyugdíjban
vagyöregségi résznyugdíjban
vagyátmeneti bányászjáradékban
vagy a nők 40 év jogosultsági idejének figyelembevételével megállapított nyugdíjban részesül1-3 év létesítmény fenntartásban, épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat
épületgépész vagy gépész technikus végzettség
B kategóriás jogosítvány
vezetési gyakorlat
kiváló problémamegoldó képesség
önálló munkavégzés

CV Online