Területi képviselő-üzletkötő (orvostechnikai eszkö

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Hajdú-Bihar
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Elvárt képességek kiváló kommunikációs készség önálló munkavégzés értékesítés rugalmasság üzletkötő területi képviselő jó szervezőkészség tárgyalóképes angolBevezetőOrvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk egy lelkesTERÜLETI KÉPVISELŐ-ÜZLETKÖTŐT,aki szereti a mindennapos pörgést, és értékesítői tapasztalatával hozzájárulna a vállalat folyamatos növekedéséhez és sikeréhez.Főbb feladatok
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel a kijelölt területeken (Heves-, Borsod-, Szabolcs-Szatmár-Bereg-, Hajdú-Bihar- vármegyék, esetenként Jász-Nagykun-Szolnok vármegye)
  • A portfólió bemutatása az ügyfeleknek és a látogatási terv végrehajtása
  • Teljes körű orvostechnikai eszközök és termékek ismertetése az ügyfelek számára
  • Aktív részvétel az üzletkötés folyamatában, beleértve az ajánlatok készítését és megkötését
  • Ügyféligények felmérése és hatékony kommunikálása a cég felé
  • Szoros együttműködés a belső csapatokkal, ideértve a marketinget és az értékesítést
  • Piacelemzés végzése, versenyképesség monitorozása
Munkakör betöltésének feltételei
  • Értékesítési és üzletkötési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Egészségügyi terület iránti érdeklődés és elkötelezettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képességek
  • Önálló munkavégzés és hatékony problémamegoldási készség
  • Megbízhatóság és rugalmasság
Pályázás során előnyt jelent
  • Szakirányú végzettség az egészségügy, mérnöki tudományok, egészségügyi mérnöki, biológia, biotechnológia, biomérnöki vagy orvostechnikai analitika terén.
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer
  • Magas színvonalú szakmai képzés, rendszeres coaching és lehetőség külföldi továbbképzésekre
  • Teljes körű adminisztrációs támogatás
  • Szolgálati gépjármű, mely magánhasználatra is rendelkezésre áll