Csőszerelő

Michelin Hungária Abroncsgyártó

  • Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
A gyár fluidum és közmű rendszereinek, (gőz, sűrített levegő, vákuum, hűtővíz, hűtöttvíz, spinkler hálózat) valamint a hozzá tartozó gépeknek a javítása, kisebb karbantartása.
Légkezelők (kb 25db) rendszeres karbantartása (szűrő, ékszíj csere, motorzsírzás, zsaluk javítása stb) hőszivattyúk, hűtőgépek kondenzátorainak tisztítása.
Hőközponti berendezések kisebb javítása, cseréje (pl: szabályzószelep, keringtető szivattyú, hőcserélők)
Csőhálózatok kisebb átalakítása, bővítése.
  • Víz-gáz-központifűtés szerelő szakképesítés
  • Hegesztői tapasztalat (képes legyen gőzvezetékek hegesztésére, lánggal, ívvel AWI-val)
  • Önálló problémamegoldás és munkavégzés,
  • Kreatív gondolkodás,
  • Munkájával szemben igényes legyen.
  • Állandó nappali műszakos munkarend
  • Főállású munkakör
  • Rendezett munkakörülmények
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Év végi jutalom
  • 13. havi bér
  • Fizetett pihenőidő:
  • 12 órás munkarendben 70 perc
8 órás munkarendben 40 perc * Támogatott munkába járás: helyközi tömegközlekedési bérlettámogatásokkal vagy gépjármű használat támogatása
  • Egészségbiztosítás
  • Életbiztosítás

Profession