Operatív védelmi munkatárs

Budapest Airport

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Dátum: 2024. ápr. 11.Hely: Budapest, HUVállalat: budapestaiIlyenek vagyunk mi:A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti. A Bud Security Kft. a Budapest Airport leányvállalataként elsősorban biztonsági feladatokat lát el, hozzájárulva a légiközlekedés zavartalan működéséhez.
Ha nálunk dolgozol, aktív részese és működtetője lehetsz a repülőtér világának egy sokszínű és izgalmas csapat részeként, és egy hosszú távú, változatos pozícióban életre szóló tapasztalatot szerezhetsz!Hirdetés azonosító: 3311Operatív védelmi munkatárspozíció a Bud security Kft.-nélVajon mi lehet a repülőtér területén az utasoktól nyüzsgő terminálon kívül, ami védelmet igényel? Kik azok, akik az 1500 hektár nyugalmát és rendjét felügyelik?Gondolkodsz, hogy védelmi területen kezdj karrierépítésbe?A Bud Security Védelmi járőr csapat bővülésével itt a lehetőség, hogy akár pályakezdőként is bizonyíthasd, hogy Veled még szervezettebb lesz a reptér területe.Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Nem egy asztalnál fogsz ülni egész nap, hiszen autóval és gyalogosan is járőrözési feladatokat végzel majd
  • Esetenként a repülőtéren található épületeket, eszközöket fogod felügyelni, ellenőrzöd az ott tartózkodók belépési jogosultságát
  • Akár légijárművek nyugalmát és épségét is biztosítod a felügyeletükkel
  • A repülőtéri felújítási, karbantartási munkálatokban résztvevő kivitelezőket fogod kísérni
  • Repülőtéri rendezvényeken, vagy baleseti helyszíneken is biztosíthatsz majd helyszínt
  • Kényszerhelyzet esetén is bízhatnak Rád feladatokat
  • A szigorúan őrzött területeken belül, ha észreveszel egy nyitva hagyott ajtót, vagy elhagyott poggyászt, és ha bármi rendellenességet észlelsz, azt jelentened kell
Mit várunk Tőled?
  • érettségit
  • B kategóriás jogosítványt
  • büntetlen előéletet
  • komolyan veszed a szabályok betartását és betartatását
  • vállalod a 12 órás, kétműszakos, folyamatos munkarendet (06:00-tól 18:00-ig)
  • olyan csapatot keresel, ahol számíthattok egymásra, de attól sem riadsz vissza, ha egyedül kell elvégezned egy feladatot
Mi nyújtunk Neked:
  • Br. 486.900,- Ft havi alapbért + br. 92.000,- Ft bónuszt (teljesítmény függvényében) + műszakpótlékokat, 6 havi munkaidőkeretet
  • Eltöltött idővel arányosan növekvő munkabért
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet
  • Változatos védelmi feladatokat a reptér minden szegletében
A helyszín:A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területe a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik, autóval a gyorsforgalmi úton vagy a 0-áson keresztül lehet a legkönnyebben eljutni hozzánk. Tömegközlekedéssel (200E busz Nagyvárad térről) is könnyedén és gyorsan megközelíthető a terület.Budapest Airport Zrt.Budapest Airport - Magasan a legjobbA leendő munkahelyed:A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a Kőbánya-Kispestről induló 200E busszal. Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket és a parkolás miatt sem kell aggódnod!Kora reggeli munkakezdés vagy késő esti befejezés esetén taxis beszállítással segítjük a be- és hazajutást a budapesti, ecseri, gyáli, vecsési vagy üllői kollégáinknak.Kövess minket: