IT technikus (üzemeltetés)

MÁV

  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A Végponti szolgáltatások szervezetben országos lefedettséggel gondoskodunk a megrendelőink SLA elvárása alapján üzemeltetett több mint 100 000 db végponti eszköz folyamatos rendelkezésre állásáról, zavar esetén pedig 2 órán belül biztosítjuk az IT szolgáltatások helyreállítását.Érdekel, milyen egy folyamatosan fejlődő környezetben, Magyarország egyik legnagyobb SSC-jénél dolgozni? Jelentkezz hozzánk és legyél Te csaptunk legújabb tagja!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • számítógépek Tábla PC-k és perifériáik üzemeltetése, karbantartása
  • okostelefonok és perifériáik üzemeltetése, karbantartása
  • jegykiadó automaták üzemeltetése
  • járműfedélzeti (MÁV-Volán) jegyértékesítési- utastájékoztatási eszközök üzemeltetése
  • operációs rendszerek, felhasználói szoftverek telepítése
  • a felsorolt feladatokhoz kötődő készenléti szolgálat ellátása
  • a rendszerfelügyeleti szoftver használata, távmenedzselés ellátása
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • befejezett szakirányú középfokú végzettség vagy általános középfokú végzettség (érettségi) és szakirányú tanfolyam
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat rendszerüzemeltetés területen
  • MS Windows operációs és irodai rendszerek ismerete.
  • Aactive directory ismerete
  • Android mobil operációs rendszer ismerete
  • MS Office szoftvercsomag ismerete
  • számítógépek hardver-szintű ismerete
  • IP hálózatok alapfokú ismerete
  • alapfokú szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás
  • szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség
  • csapatmunka iránti nyitottság
  • ügyfélorientált kommunikációs készség
Előnyként értékeljük
  • nagyvállalati környezetben, technológiai rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • IP hálózatok és speciális alkalmazások ismerete
  • hardverek (Desktop/Szerver) ismerete
Amit ajánlunk
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
Munkavégzés helyeMiskolcMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adGotthard Anikó +36 (30) 680 9442Jelentkezés határideje2024. 04. 28.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV