Épületgépész tervező

  • Budapest VI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
BORD Épületgépész Stúdió munkatársat keresÉpületgépész tervezőmunkakörbeÁllás megnevezése
  • Épületgépész tervező
Feladatok
  • tervdokumentációk készítése, önállóan, vagy tervező csapat tagjaként
  • a szükséges hatósági és szakági egyeztetések elvégzése
  • tervdokumentálással kapcsolatos feladatok elvégzése
  • szakági tervezési ismeretek mind fűtés, hűtés, vízellátás, csatornázás, gázellátás és szellőzés szakágak esetén
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • 2 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, magas fokú megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó szervezőkészség
  • Program ismeret:
  • AUTOCAD
  • AUTODESK REVIT
  • CADVENT
  • BAUSOFT WINWATT GÓLYA
  • TERC
  • MS Office
Előny
  • További 3D-s épületgépész tervező program ismerete és használata
Amit kínálunk
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér, kiváló munkakörülmények
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés
Munkavégzés helye
  • Budapest, VI. kerület, Kodály Körönd
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz és portfólió (csatolmány vagy link formátumban), fénykép, fizetési igény, legkorábbi várható kezdés időpontja) és cégnév/pozíció feltüntetésével, a következő email címre:
. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra. 1068 BUDAPEST, FELSŐ ERDŐSOR 3. III/22.ADMIN@BORDHVAC.HU+36 20 316 15 20

Mérnökállások