Villanyszerelő napelemes rendszerekhez

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Ár: 0 FtVillanyszerelő napelemes rendszerekhez
(m/w/d)FeladatokProfesszionális villanyszerelés (AC/DC oldali) és napelemes rendszerek üzembe helyezése
Akkumulátor és inverter telepítése
Mérőszekrények és biztosítékdobozok felállítása (szükség esetén beépítéssel)
Karbantartási és szerviz tevékenység végzéseElvárásokVillanyszerelő, elektronikai technikus végzettség
Napelem telepítésben szerzett többéves tapasztalat
Kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1)
B kategóriájú vezetői engedély
Önálló munkavégzés, barátságos és ügyfélközpontú magatartásAmit kínálunkTeljes munkaidős foglalkoztatás,
próbaidő után határozatlan idejű német bejelentéssel
Biztos, állandó munkalehetőségKüldjön önéletrajzot emailben: n.jenovac@worklogistic.deFontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)TulajdonságokTelepülés:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Nyelvtudás: Nyelvtudással
Ország: Németországban
Állás típus: Építőipari
Munkakör: Egyéb
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Extrák: Szállás biztosított
Feladás dátuma: 2024.03.04
Eddig megtekintették 9 alkalommalKülföldi munka rovaton belül a(z) "Villanyszerelő napelemes rendszerekhez" című hirdetést látja. (fent)HASONLÓ KERESÉSEK:Kapcsolat a hirdetővelTelefonszám: +49175 6787298 További telefonszámok megtekintéséhez és az oldal teljes működéséhez kapcsolja be böngészőjében a Javascript-et!ÜzenetE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kéremÖn neve:*E-mail címe:*Telefonszáma:Az üzenet:*Írja be a képen látható számokat:
  • Kötelezően kitöltendő adat.
Globaling Kft.BejelentkezésE-mail címeJelszavaElfogadom az (módosult: 2021.01.06.) és a (módosult: 2021.01.06.)A megadott e-mail cím vagy jelszó nem érvényes, vagy lejárt. Elfelejtette vagy lejárt a jelszava?

Apróhirdetés ingyen