Autószerelő

Beleznay Autó

  • Budapest XI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Általános autójavítás (karbantartás, javítás, műszaki vizsgára történő felkészítés)
  • Jármű-diagnosztika, műszaki állapotfelmérés, hibák azonosítása
  • Adott problémára a leggyorsabb és leghatékonyabb megoldás megtalálása
  • A gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • A felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartása
  • Munkalap és garanciális munkalapok dokumentálása (szerelői jelentés, elvégzett munka igazolása)
  • A munkakörnyezeted tisztán, rendben tartása
  • Autószerelő vagy autószerelő technikusi végzettség
  • Min. 3-5 év aktív szakmai, autószerelői tapasztalat
  • Autódiagnosztikában való jártasság
  • Munkájára precíz, pontos és barátságos személyiség
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy jól felszerelt, a hatékony munkához minden eszközzel, berendezéssel és célszerszámmal rendelkező munkahelyen
  • Szervízünk mindennel felszerelt: szociális helységek; öltöző; konyha, ahol kényelmesen, helyben tudsz reggelizni/ebédelni
  • Stabil munkahely kiszámítható munkaidővel és szabad hétvégékkel
  • A vállalat stabilitásának köszönhetően a fizetésed mindig időben fog érkezni
  • Hozzáértő, segítőkész kollégák és vezetés,
  • Szakmai fejlődésedhez támogató csapat vár
Juttatások:
  • Az alapbér + teljesítménybér
  • A teljesítménybérért nem várunk többet, mint a munkaidő maximális kihasználása – ez garantáltan így is átlag feletti lesz
  • Viszont, ha többet vállalsz, akár többet is hazavihetsz egy-egy hónapban

Profession