Üzletvezető helyettes - Nagykőrös

Aldi

  • Nagykőrös, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
Feladatok, amik rám várnak
  • üzletvezető helyettesítése távolléte esetén
  • üzletvezető támogatása a napi feladatokban, mint például árurendelés és áruprezentálás
  • pénztárkezelés és árufeltöltés
  • sütés és pékáru kihelyezés
  • vásárlói kérdések megválaszolása
Amit magammal hozok
  • lelkesedés a kiskereskedelem iránt
  • szívesen koordinálok egy csapatot
  • lelkiismeretes és szervezett munkavégzés jellemez
  • barátságosság az ügyfelekkel való bánásmódban
  • szakirányú végzettség és munkatapasztalat előnyt jelent
Ami meggyőzÜzletvezető-helyettes pozícióban elérhető havi bruttó fizetések összege az óraszámok függvényében:Heti ledolgozandó órák száma Kezdő fizetés Elérhető legmagasabb fizetés*
30 óra esetén 495 075 Ft 592 650 Ft
35 óra esetén 577 588 Ft 691 425 FtAmire még számíthatsz az alapfizetés mellett:
  • munkába járás költségeihez való hozzájárulás: helyközi közösségi közlekedés használata esetén 86 %-os utazási költségtérítés, autóval történő bejárás esetén 18 Ft/km
  • vasárnapi pótlék - 50 %, éjszakai munkavégzés esetén (22:00-06:00 között) - 30 %-os műszakpótlék
  • ingyenes zöldség, gyümölcs, kávé/tea
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat
  • a munkatársak az üzletvezető által készített beosztásuknak megfelelően a hét bármely munkanapján délelőttös, vagy délutános műszakokban, naponta váltakozó munkarendekben dolgozhatnak a nyitvatartási idő szerint
  • üzleteinkben a délelőttös műszakok jellemzően 06:30-kor kezdődnek, a délutános műszakok pedig általában 21:00-kor végződnek
*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi, illetve műszakpótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetésVÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT MOST!Munkavégzés helye2750 Nagykőrös, Kossuth Lajos út 49-51Munka kezdetemegállapodás szerintAz ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.Pozíció megosztása

Aldi