Műszakvezető

Rehau

  • Újhartyán, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
CSATLAKOZZ HOZZÁNK!Vagy ajánlj minket ismerosödnek.MűszakvezetőÚjhartyánAz Ön feladatai:
  • A termelés biztosítása időben, a megfelelő minőségben
  • A munkafolyamatok szervezése, ellenőrzése és optimalizálása
  • Felelős a részletes személyi tervezésért és a munkaerő optimális beosztásáért, a műszakbeosztásokért
  • Felelős a vonatkozó minőségirányítási és termelési dokumentumok szerinti minőségi követelmények betartásáért
  • 5S és Lean eszközök alkalmazása a termelési folyamatok fejlesztéséhez
Az Ön profilja:
  • Felsőfokú (műszaki) végzettség
  • Csapatok vezetésében szerzett több éves tapasztalat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • Idegen nyelv (angol, német ) ismeret
Amit nyújtunk:
  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • 13. havi juttatás
  • közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet
Nézzen körbe weboldalunkon, tudjon meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezését!

Rehau