Raktáros

Givaudan

  • Makó, Csongrád
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Csatlakozz hozzánk és ünnepeljük együtt az élet szépségét. Alkossunk egy boldogabb és egészségesebb világot a természet megóvásával. Figyelmességgel és megértéssel, hozzunk létre közösen élelmiszeripari innovációkat, egyedi ihletésű illatokat és szépségápolási megoldásokat. Sokat és sokaktól tanulhatsz: világszerte több mint 16 000 munkatársunkkal közösen fedezhetsz fel új ötleteket, és valósíthatod meg céljaidat. Merülj el változatos, rugalmas és ösztönző világunkban! Ismerd meg kiváló szakembereinket, akik partnereid, támogatóid lesznek, és az oldalukon hatékonyan fejlesztheted készségeidet. Energiáddal, kreativitásoddal és eltökéltségeddel minden nap hozzájárulhatsz a jövőnk alakításához, emberek milliárdjai számára hozva pozitív változást. Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat. Mi együtt vagyunk a Givaudan. Human by nature.Raktárosként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni.
Támogatni fogod a Raktárat minden a részlegre vonatkozó feladatban.Ebben a pozícióban a főbb feladataid:
  • A beérkező alapanyagok érkeztetése, mintázása, címkézése, megfelelő tárhelyre szállítása
  • Termelési igényeknek megfelelően alapanyagok komissiózása
  • A vevői megrendelésekkel összhangban a késztermékek rakodásra való előkészítése, valamint azok kamionra rakodása
  • Gépek, berendezések, eszközök, munkaterület tisztántartása az előírásoknak megfelelően, leltározásban való részvétel
Te?
Szeretnél fejlődni és hatással lenni a saját környezetedre? Szeretnél egy olyan kultúrában fejlődni, ahol egy kreatív csapat környezetben tudod kifejezni magad?A szakmai profilod tartalmazza:
  • Középfokú végzettség vagy 8 általános és 5 éves szakmai tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány (OKJ és NKH jogosítvány egyaránt)
  • Vevőorientált szemlélet
  • Megbízható, új feladatokra nyitott személyiség
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása hétfőtől vasárnapig
A Givaudannál hozzájárulsz azokhoz a nagyszerű ízekhez és illatokhoz, amelyek megérintik az emberek életét.
Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol - amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat.
A sokszínűség elősegíti az innovációt és szorosabb kapcsolatokat hoz létre munkavállalóinkkal, vevőinkkel és partnereinkkel.
A Givaudan magáénak vallja a sokszínűséget és elkötelezett egy olyan befogadó környezet létrehozása iránt, amelyben mindenki hatással van világunkra.Távmunka: IrodaiA Givaudannál hozzájárulsz azokhoz a nagyszerű ízekhez és illatokhoz, amelyek megérintik az emberek életét.
Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Csatlakozz hozzánk és légy hatással saját világodraA sokszínűség elősegíti az innovációt és szorosabb kapcsolatokat hoz létre munkavállalóinkkal, vevőinkkel és partnereinkkel.
A Givaudan magáénak vallja a sokszínűséget és elkötelezett egy olyan befogadó környezet létrehozása iránt, amelyben mindenki hatással van világunkra.

Givaudan