Fodrász

ETELE HAIR Kft.

  • Budapest XI. ker
  • 300.000 Ft/hó
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
Légy részese az ETELE PLÁZA és BioHair páratlan élménynek!
Ha Nő - Férfi fodrász illetve Barber vagy , akkor téged keresünk az Okos Plázába, az Okos fodrászatba, az
Etelében! Alkalmazotti munkaviszonyba!
Meglévő és folyamatosan épülő vendégkörünkkel tudsz majd dolgozni, készülj fel mert a Vendégekből ,munkából nincs hiány!Munkaidő :havi 15nap , de igény szerint több napot is dogozhat!
Fizetés :200-500 e ft.+ borravaló
Csak Önön múlik hogy mennyit pénzt keres!
Szabadság és betegállomány elszámolás természetesen van!
Amit nyújtunk: Szakmai fejlődés, fiatalos - lendületes csapat.
Folyamatos továbbképzési lehetőségek állnak rendelkezésre, természetesen díjtalanul.!Ha szeretnél egy ilyen színvonalas és folyamatos pörgésben lévő szalonban dolgozni, jelentkezz most!
Önéletrajzot e-mailben várunk!Köszönöm szépen hogy elolvasta álláshirdetésünket!ELÉRHETŐSÉG TÖMEGKÖZLEKEDÉSSEL:
A pláza kiváló elhelyezkedésének hála, az M4-es metró, a Kelenföld vasútállomás, a külső körúti 1-es és a fonódó villamos is egyedülálló elérhetőséget biztosít a bevásárlóközpontnak.
- Villamosok: 1, 19, 49
- BKK autóbuszok: 8E, 40, 40B, 40E, 53, 58, 87, 88, 88B, 101B, 101E, 103, 108E, 141, 150, 153, 154, 154B, 172, 172B, 173, 187, 188E, 250, 250B, 251, 251A, 272, 907, 918
- Helyközi járatok buszpályaudvara: (nyugat-magyarországi régió)
- Kelenföld vasútállomás: (elővárosi, belföldi és nemzetközi járatok állomása)
- Autóval :Az agglomerációból érkezők számára az M7-M1 és a Balatoni út könnyű megközelítést jelent. A Budaörsi út irányából az Egér út, majd a Hadak útja biztosít könnyű megközelítést, míg a belváros irányából a Bartók Béla út és Etele út jelent kitűnő kapcsolatot.
Munkáltatói elvárások :
Felelősségteljes munkavégzés - hozzáállás ! Kollegialitás!
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, és nem ijedsz meg a nagyobb vendégforgalomtól!
Kedvezményes igénybevétel szolgáltatásainkra
Kellemes, igényes munkakörnyezet
Szuper csapat, remek hangulat
Megbízható munkaviszony
Igény szerint napi kifizetés

Profession

Hasonló állások

  • Fodrász

    HAIR SHOP HUNGARY KFT.

    • Budapest
    • 500.000 Ft/hó
    Fodrász állás a Hair Shop Fodrász szalonokban. Kiemelt bérezés, ingyenes oktatások, szakmai utak, csapatépítő programok. Akár 500 ezer forintot is kereshetsz!! A borravaló azonnal…
    • 11 napja
  • Fodrász

    Fodor Szalon

    • Budapest XII. ker
    A Fodor Szalon gyakorlattal rendelkező fodrászt keres teljes munkaidőben, alkalmazotti viszonyba. A Budapest XII, kerületben lévő Fodor Szalonba keresünk gyakorlott fodrászt, alka…
    • 16 napja
  • Fodrász

    ARANY-IRANYTU Kft.

    • Budapest XIII. ker
    • 600.000-800.000 Ft/hó
    MyHair Szépségszalonjainkba Fodrász munkatársak jelentkezését várjuk. Munkavégzési helyszínek: Duna Pláza , Béke Tér, Agora Park ( Göncz Árpád Városközpont ) - Szakmai Bizonyítvá…
    • 3 napja