Labortechnikus

Vitesco Technologies

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok:Napi laboratóriumi terv megvalósítása, mérésekkel és riportálásokkal kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátásaMinőségügyi problémák eszkalációjaEgyedi mérési igénylések szerinti új mérési programok létrehozása, mérések és tesztek elvégzése és riportálásaEgyedi mérési igényekkel kapcsolatos műszaki ismeretek biztosítása és társterületek támogatásaFolyamatoptimalizálás a laborbanA laboratórium területén működő gépek és berendezések működésének figyelemmel kísérése és a tesztberendezések napi karbantartása.A laborban az 5S standardok betartásáért való felelősség és a folyamatdokumentációk naprakészen tartásaElvárások:Középfokú műszaki végzettségMinimum 2 év tapasztalat hasonló területenMűszaki rajz olvasásMérőeszközök használata (koordináta mérőgépek, mikroszkópok)Mechanikai és analog mérőeszközök ismereteProbléma megoldó eszközök ismerete (Pareto analízis, 5miért, javító és megelőző intézkedések)MS Office eszközök felhasználói szintű ismereteAngol nyelvtudás előnyt jelentTudjátok, hogy miért érdemes még bennünket választanotok? Elmondjuk!Happy Friday: minden hónapban választunk egy pénteki napot, amikor különböző tematikákhoz kapcsolódó étel- és italkülönlegességekkel kedveskedünk a kollégáinknakGyümölcsnap: legalább havonta egyszer friss gyümölcsökkel vitalizáljuk a kollégáinkatKávé és teafogyasztás: nálunk minden kolléga ingyen ihat kávét és teát, sőt, több opció közül is választhatnakSzolgáltatási kedvezményrendszer: kollégáink számos helyi szolgáltatónál vehetnek igénybe kedvezményeket a belépőkártyájuk felmutatásávalTáboroztatási támogatás: tudjuk, hogy mekkora nehézséget okoz a nyári szünetben a gyerekfelügyelet megoldása, ezért anyagilag támogatjuk a gyermekek táboroztatásátIskolakezdési hozzájárulás: ezáltal is enyhítjük a gyermekes családokra nehezedő anyagi terheket, hogy az iskolakezdés mindenki számára kellemes élmény maradjonVállalati buszjárat: a műszakokhoz igazdó buszjáratokkal segítjük a kollégáink munkába járásátElektromos töltőállomások: az elektromos meghajtású járművel érkező kollégák ingyen tölthetik fel nálunk az autójukat, motorjukatCsaládi nap: egy közösségépítő nap, amikor minden a családról szól; a programokról, ételről és italról mi gondoskodunk, a kollégáknak csak jól kell érezniük magukatZöld Hét kihívás: egy teljes héten keresztül közösen mutatjuk meg a nagyvilágnak, hogy mit teszünk a környezetünk megóvása érdekébenSport & Egészség hét: sportolási lehetőséggel, edukációs előadásokkal, szűrővizsgálatokkal hívjuk fel a figyelmet az egészséges életmód fontosságáraMoziestek: évente négy alkalommal közös filmnézésre invitáljuk a kollégáinkat, a mozijegyet mi álljukFocicsapat: csapatunk a helyi kispályás labdarúgó bajnokságban képviseli vállalatunkat, de a budapesti Automotive Football Cup és a debreceni Deutsche League küzdelmeiben is részt veszünkBringa Klub: a közösen meghatározott hétvégi napokon kétkerékre pattanunk és különböző hosszúságú biciklitúrákon kapcsolódunk ki közösenA Vitesco Technologies a fenntartható mobilitást szolgáló modern hajtástechnológiák vezető nemzetközi fejlesztője és gyártója. Az elektromos, hibrid és belső égésű hajtásokhoz használható intelligens rendszermegoldásokkal és alkatrészekkel a Vitesco Technologies tisztává, hatékonnyá és megfizethetővé teszi a mobilitást. A termékportfólió elektromos hajtásokat, elektronikus vezérléseket, érzékelőket és működtetőket, valamint kipufogógáz-utókezelési megoldásokat tartalmaz. 2022-ben a Vitesco Technologies 9,07 milliárd euró értékben értékesített, 50 telephelyén az alkalmazottai száma megközelíti a 38 ezret. A Vitesco Technologies központja a németországi Regensburgban található.

Hasonló állások

  • Labortechnikus

    Planum '97 Kft.

    • 270.000-310.000 Ft/hó
    A Plánum 97 Környezetvédelmi és Környezetgazdálkodási Mérnöki Iroda keres terepi munkára (mintavételek, mérések) 1 fő műszaki végzettségű labortechnikus munkatársat 8 órás munkakör…
    • 3 napja