Gépkezelő (folyamatos műszak)

Pannon-Work

  • Lukácsháza, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
LukácsházaGyógyszeripar/VegyiparPartnerünk Vas megyei multinacionális vállalat.Főbb feladatok
  • A gyártásban működő gépek működtetése és alapanyaggal történő kiszolgálása
  • A gépek tisztítása és a gyártással kapcsolatos dokumentáció elkészítése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Termelési területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes fizetés
  • Kiemelkedő műszakpótlékok
  • Havi és éves bónusz
  • Egy évre előre megadott műszakrend
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Klimatizált, tiszta és rendezett munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények: egészség- és sportnapok
  • Családi programok, sportolási és egyéb támogatások, kedvezmények
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work