Készletgazdálkodási munkatárs - Albertirsa

Eatrend

  • Albertirsa, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
Miben számítunk Rád?
  • beérkező áruk tételes átvétele
  • áruk kézi betárolása polcokra, ill. raktárhelyre
  • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
  • árukészlet mozgatása kézi békával, raktári rend biztosítása
  • éves leltározásban való részvétel
Ideális jelölt leszel a számunkra az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség,
  • Szereztél hasonló munkakörben tapasztalatot,
  • MS Office programok magas szintű ismerete,
  • Szorgalom, precizitás, megbízhatóság és felelősségteljes munkavégzés jellemez
Miért jelentkezz hozzánk?
  • Fontos számunkra, hogy minden területen támogassuk a munkavállalóinkat:
  • munkanapokon biztosítjuk számodra az ebédet (kiváló minőségű és jóízű ételekből választhatsz ☺)
  • modern irodában dolgozunk, melyben minden eszköz támogatja a hatékony munkavégzésedet
  • Folyamatosan fejlődő vállalatcsoportunk élete a stabil háttér mellett újabb és újabb szakmai kihívásokkal támogatja a fejlődésedet
  • Próbaidő letelte utáni első teljes hónapban SZÉP-kártya juttatás
Ha úgy érzed, magadra ismertél a leírásból, várjuk jelentkezésedet egy fényképes önéletrajzzal együtt a Jelentkezem gombra kattintva!Kérlek vedd figyelembe, hogy azokkal a jelöltekkel tudjuk felvenni a kapcsolatot, akik releváns pályázói a hirdetésünknek!

Eatrend