Szenior Mérnök

MOL Group

  • Százhalombatta, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Érdekel a karbantartás világa? Ráadásul szeretnél belelátni egy multinacionális cég elétébe?Akkor csatlakozz hozzánk!A MOL Nyrt. Logisztika Eszközmenedzsment & Technológia csapata várja lelkes kollegáját az alábbi munkakörbe:SZENIOR MÉRNÖKA munkakör célja:Széleskörű szakmai feladatokat lát el az Eszközmenedzsment & Technológia Mérnökség szervezetben. Javaslatot tesz a technológiai és karbantartási folyamatok javítására, standardizálására és a költségtakarékos, megbízható üzemvitel fenntartására. Biztosítja az együttműködést és a folyamatos tudásmegosztást a karbantartó, beruházó szervezetek és az üzemeltetők között.Főbb feladatok:
  • Feladata az üzemeltetéshez és a technológiai rendszerek működéséhez szükséges eszközök, berendezések üzemkészségének fenntartása. Közreműködik a berendezések karbantartási folyamatában, valamint az érintett karbantartási és technológiai utasítások szükség szerinti módosításában.
  • Keresi az új műszaki megoldásokat, javaslatot tesz a korszerű üzemeltetési és karbantartási eljárások bevezetésére. A technológiai rendszerek működési adatai, szűk keresztmetszeteinek elemzése alapján fejlesztési irányokat, javaslatokat dolgoz ki a bővítő/hatékonyságjavító beruházásokra.
  • Feladata a projekt jellegű karbantartások támogatása, a felmerülő problémák hatékony elhárítása. Közreműködik új létesítmények próbaüzemében és üzembe helyezésében.
  • Feladata a projekt csapaton belüli kommunikáció fenntartása, a társszervezetekkel történő együttműködés a projekt megvalósítása érdekében.
  • Feladata az ütemtervek és a minőségi/mennyiségi elvárások teljesülésének követése, a beszerzési folyamat támogatása, a szakterületre vonatkozó ajánlatok, tervek, dokumentumok műszaki értékelése.
  • Feladata a Minőségirányítási, Környezetirányítási, Egészségvédelmi, Munkavédelmi, Biztonságtechnikai és Tűzvédelmi előírások és a vonatkozó utasítások betartása és betartatása, valamint az energiahatékony üzemeltetéshez szükséges kompetenciák fejlesztése, tudásmegosztó és oktatási anyagok készítése, oktatása.
A munkakör betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (min. BSC)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (O365, SAP)
  • Angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Koncepcionális gondolkodás és önálló problémamegoldás
Előnyt jelent:
  • Vegyipari technológia ismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Hegesztőmérnöki végzettség
  • Forgógépek üzemeltetésének/karbantartásának ismerete
  • Stressz-tűrő képesség
  • Jó időmenedzsment
  • Flexibilitás/utazási hajlandóság
Amit kínálunk:
  • Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség és egy tapasztalt vezető segítsége
  • Széleskörű juttatási csomag: karácsonyi jutalom, kiemelkedő cafetéria
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások: az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Bejárási támogatás
  • Home Office lehetőség
  • Inspiratív légkör
  • Multinacionális környezetben széles tapasztalatszerzési lehetőség

MOL Group