Vezető pénzügyi munkatárs

Csonka es Fiai Uvegtechnikai Kft.

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása
  • Vevői és szállítói számlák nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Házipénztár kezelése, bizonylatolása
  • Banki bizonylatok kezelése
  • Utalások előkészítése és lebonyolítása
  • Könyvelés előkészítése anyagok, továbbá kapcsolattartás angol nyelven Cégünk külső könyvelőjével
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Adatszolgáltatás a kontrolling rendszerhez
  • Iratok kezelése
  • ad-hoc jellegű feladatok
  • Legalább középfokú számviteli, pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év hasonló környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • Naprakész pénzügyi és számviteli tudás
  • MS Office magabiztos ismerete (kiemelten Excel)
  • Önálló, pontos és igényes munkavégzés, nagyfokú precizitás,
  • Együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • Szakmai angol felsőfokú ismerete

Profession