HR Services Gyakornok - Budapest

Deutsche Telekom IT Solutions

  • Budapest
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
  • Gyors jelentkezés
A cég leírásaA Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.Az állás leírása
  • Napi adminisztrációs feladatok támogatása a HR Services csapat részeként: riportok készítése, irattározás, munkavállalói dokumentumok gyűjtése, regisztrációja – elektronikus és papír alapon
  • Szerződésekre és igazolásokra a jogosultak aláírásának megszerzése, ezen dokumentumok nyomonkövetése
  • A budapesti HR Services nyitvatartáskor aktív részvétel az iratok átadás-átvételében, segítségnyújtásban
  • Kapcsolattartás személyesen és e-mailben, elektronikus úton a munkavállalókkal és kollégákkal, panaszkezelés
  • Munkáltatói igazolások készítése
  • Archiválási feladatok teljeskörű ellátása
  • Munkaköri leírások előállítása és kiadása
  • Jegyzőkönyvvezetés, dokumentum kezelések és postázások
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok rögzítése
  • Betanulás függvényében egyre magasabb szintű feladatok ellátása: pl. külső partnerekkel való megbeszéléseken részvétel, fizikai beléptetések, új belépők rögzítése
Képzettség
  • Folyamatban lévő HR szakirányú, felsőfokú tanulmányok még legalább 1 évig – nappali tagozatos aktív-, vagy 25 év alatti passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább heti 25 óra munkavégzés
  • MS Office programcsomag ismerete
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Irodai munkavégzés hétfőnként és csütörtökönként
További információk
  • Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Deutsche Telekom IT Solutions

Hasonló állások

  • HR Services Gyakornok - Budapest

    Deutsche Telekom IT Solutions

    • Budapest
    Cég leírása A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, töb…
    • 22 napja
  • HR gyakornok diákmunka - toborzási területen

    Richter Gedeon

    • Budapest
    Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához! Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül,…
    • 1 hónapja
  • HR gyakornok

    CIB Bank

    • Budapest
    Bankunk az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezün…
    • 17 napja
    • Gyors jelentkezés